2017 yılından beri 289 öğrencimiz, kelime bilgisini K4 English ile geliştirdi ve 70 üstü  puana ulaştı. 1000’lerce kelime ezberlemeden kelime bilginizi ve soru  çözme tekniğinizi geliştirerek nasıl bu puana ulaştıklarını öğrenmek ister misiniz?

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, kelime sorularındaki doğru sayınızı hızlıca arttırın! Hayalinizdeki akademik kariyere ya da dil tazminatına ulaşın.

Anahtar Kelime Kursu Nedir?

 • Sıradan bir kelime kursu değildir. Her konu online eğitimle desteklenir, konuları bir bütün olarak öğrenirsiniz.
 • Binlerce kelimenin yer aldığı öğrencinin kafasını karıştıran bir kurs değildir! Size nokta atışı çıkmış kelimeleri ve açıklamalarını verir.
 • Diğer kaynaklar gibi 60-70 saat çalışmanız gerekmez. Sadece 12 gün içinde, toplam 12 saatte 12 seti ve kitabı bitirebilirsiniz.
 • Sadece ezberle ve sınava gir, kaynağı değildir! Diğerleri gibi size uzun kelime listeleri verip ezberlemenizi istemez. Bir teknik çerçevesinde nasıl kelime öğrenmeniz gerektiğini gösterir.
 • Gereksiz kelimelerle zaman kaybetmenize neden olmaz. Kursta yer alan YDS sorularına en yakın kelimeler hızlıca sonuç almanızı sağlar.

K4 English’i Ücretsiz Deneyin

Sizin için Tense’ler, Okuma Stratejileri, Çıkmış Kelimeler, Çıkmış Soruların Çözümünden oluşan 12 saatlik dersler hazırladık, bu sayede eğitimlerimizi bilgisayar veya mobil cihazınızdan tamamen ücretsiz olarak deneyimleyin.

15 Yıllık Tecrübe ile 100’lerce Kelime Sorusunu Analiz Ettik Ve Sizin İçin En Verimli Eğitimi Hazırladık

YDS, YDT ve YÖKDİL’DE KELİME ÖĞRENMENİN SIRLARI

Bu kurs size kısa yoldan başarının formülünü vermeyecek.

Eğer kitabı ve verilen taktikleri takip eder ve online eğitimi tamamlarsanız YDS’de kelime ile ilgili bir sorununuz kalmayacak. Kulağa çok basit geliyor değil mi? 

Evet, başarmak için yapmanız gerekenler belli.

Bu kitapta YDS’ye giren, seviyesi ne olursa olsun herkesin hızlıca kelime öğrenmesine ve hedefindeki puana ulaşmasına yardımcı olacak içerik bulunuyor. 

YDS’ye çalışırken kelime ezberlemekte zorlanıyorsanız,kelime sorularında hep bir kaç şık arasında kalıyorsanız, önceki sınavlarda istediğiniz puanı alamadıysanız Akıllı  Defter hedeflediğiniz puanı almakta sizin en büyük yardımcınız olacak. 

Hem de bir çokları için imkansız görünen kelime öğrenmeyi kolay ve etkili bir hale getirerek!


K4 English’i Ücretsiz Deneyin

Sizin için Tense’ler, Okuma Stratejileri, Çıkmış Kelimeler, Çıkmış Soruların Çözümünden oluşan 12 saatlik dersler hazırladık, bu sayede eğitimlerimizi bilgisayar veya mobil cihazınızdan tamamen ücretsiz olarak deneyimleyin.

Ne düşündüğünüzü biliyoruz!

Kelime ve diğer eksiklerinizi giderip bir an önce hedeflediğiniz YDS puanını almak istiyorsunuz.
YDS ile biraz içli dışlı olduysanız yüzlerce kurs, kaynak, video, kitap vs. olduğunu ve bu karmaşa içinde sizi hedefinize en hızlı şekilde ulaştıracak kaynağı bulmakta zorluk yaşadığınızı biliyoruz.
Akademik kariyer ya da dil tazminatı, hedefiniz ne olursa olsun yapmanız gereken bir an önce kelime eksiklerinizi gidermek, kritik soru teknikleri öğrenmek ve hedef puanınıza ulaşmak.

YDS’ye ilk kez giriyor ya da daha önce denemiş fakat hedefinize ulaşamamış olabilirsiniz.
Sorun değil…
Şunu bilmelisiniz ki, kelime öğrenmek asla korkulu rüyanız olmamalı. Eğitmenlik hayatımız boyunca binlerce öğrenci ile çalıştık ve doğru bir çalışma ile YDS’de hedeflenen puanı almanın imkansız olmadığını gördük.
Ama sorun şu ki, henüz doğru çalışma tarzını ve tekniklerini bilmiyorsunuz.
Size bugüne kadar yüzlerce kelime ezberlemenizi ve bu kelimelerin sınavda çıkmasını beklemeyi öğrettiler.
Hangimiz kısa süre içinde bu kadar fazla kelimeyi ezberleyebilir ve aklında tutabilir ki?
YDS’de başarının sırrı kelime ezberden değil, kelime öğrenmekten geçiyor.
Kelime öğrenmek sizin sadece kelime sorularında değil tüm YDS sınavında daha iyi bir sonuç almanızı sağlar. Çünkü YDS okuma ve okuduğunu anlamaya yönelik bir sınavdır.
Size iyi bir haberimiz var, Akıllı Defter sizin etkin şekilde kelime öğrenmeniz ve en kısa sürede YDS’ye hazır olmanız için tasarlandı.

Kelime bilginizi şimdi geliştirmeye başlayın!

 • Güncel 5 sınav ile soru tekniklerine hakim olacaksınız.
 • Anahtar Kelime Kursu ile kelime öğrenme hızınız 2 katına çıkacak.
 • Kelime ezberlemeyi değil, öğrenmeyi öğreneceksiniz. 100’lerce kelime değil sadece işinize yarayacak kelimeleri öğrenerek zamanınızı verimli kullanacaksınız.
 • Kelime öğrenirken aynı zamanda en çok çıkan akademik kelimeleri (125 adet), gramer yapılarını ve konularını öğrenerek tam donanımlı bir eğitim alacaksınız. Bir taşla iki kuş!
 • Diğer kelime kurslarından farklı olarak akıcı yapısı ile kelimeleri sıkılmadan ve hızlıca öğreneceksiniz.
 • Cümle analizleri ile, kelime ve reading sorularında çok daha hızlı olacaksınız.
 • Ekstra gramer anlatımı ile dil bilginizi bir kaç adım birden yukarıya taşıyacaksınız.
 • Derin gramer ve kelime analizleri ile ezberlemekten öğrenmeye geçeceksiniz.

 Artık hedefinize çok yakınsınız. İndirimli fiyattan şimdi satın alın. 

ANAHTAR KELİME KURS FİYATI

300 ₺

/ 6 AY

 • 125 Hedef Kelime
 • 400+ Yakın/ Eş Anlam
 • 125 Kelime Testi
 • Test Çözüm Videoları

K4 English’i Ücretsiz Deneyin

Sizin için Tense’ler, Okuma Stratejileri, Çıkmış Kelimeler, Çıkmış Soruların Çözümünden oluşan 12 saatlik dersler hazırladık, bu sayede eğitimlerimizi bilgisayar veya mobil cihazınızdan tamamen ücretsiz olarak deneyimleyin.